top of page

Příběh značky SYNYT

Naše starší dcera by nejspíš řekla, že jsme začali podnikat, když se v pokoji pro budoucího sourozence začaly objevovat kopačky a masážní emulze pro fotbalisty. 

 

Na začátku všeho bylo přání přiblížit klukům, co si rádi zahrají fotbal nejen v okresním přeboru, kvalitní produkty. A teď jsme tady - naše dcery říkají, že spíš ve firmě než doma - a náš sen předčil naše nejbláznivější očekávání, sami ty nejkvalitnější produkty tvoříme na míru všem potřebám.

 

A co je naším zadostiučiněním?  Když se s námi  kluci podělí o radost z jejich vyhraného zápasu nebo to, že i jen zazářili v nových dresech v místních novinách.

Tričko Rack

„Tiskneme, žehlíme, šijeme, řežeme….“

Myšlenky můžeme realizovat na trička, nátělníky, mikiny, trenky atd. Tiskneme Vaše nebo námi dodané.

Sublimační tisk

Sublimační (digitální) tisk je jedna z nejmodernějších tiskových technologií, která umožňuje celoplošný potisk na materiály z umělých vláken (nebo jiné materiály opatřené polyesterovou vrstvou), které mají bílý podklad. 

Řezaný tisk

Zde jdeme do klasiky a ani řezaná reklama z jednobarevné folie či potištěné samolepky nám není cizí.

Fólie Flex

Jedná se o jednobarevnou folii připomínající gumu, ze které je  vyřezán nápis nebo tvar (například logo). Po několikátém praní začíná obvykle praskat nebo se zvrásňovat. Nelze s ní vytvářet vícebarevné obrázky.

Pletení

Nabízíme kvalitní ponožky v různých stylech, barvách a velikostech, vyrobené z prvotřídních materiálů a pletené zkušenými pletaři.

Ekosolventní tisk

Ideální způsob tisku pro reklamní účely. Inkousty mají v exteriéru trvanlivost až 3 roky bez laminace. I zde je široká škála využití…

Šití

Vyrábíme šité textilní produkty z prvotřídních materiálů, pečlivě zpracované zkušenými švadlenami.

bottom of page